Ograniczona ilość materiałów niebezpiecznych (Limited Quantities)

Z-MB128


Ograniczona ilość materiałów niebezpiecznych (Limited Quantities)

Znak ADR - Ograniczona ilość materiałów niebezpiecznych (Limited Quantities) przeznaczona jest do oznaczenia ładunków niebezpiecznych w transporcie. Znaki ADR obowiązują i są rozpoznawane praktycznie w całej Europie z wyjątkiem Wielkiej Brytanii. Usankcjonowane są na podstawie konwencji dotyczącej przewozu towarów i ładunków niebezpiecznych (L'Accord européen relatif au transport international des marchandises Dangereuses par Route). W Polsce konwencja ADR została ratyfikowana została w 1975r. 

Znak ADR Ograniczona ilość materiałów niebezpiecznych (Limited Quantities) na foli samoprzylepnej posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża dzięki czemu można ją naklejać na różnego rodzaju powierzchnie. Jest odporna na promieniowanie UV dlatego nadaje się do stosowania również na zewnątrz. Wykonana jest z folii samoprzylepnej jako forma naklejki, której montaż polega jedynie na usunięciu zabezpieczającej warstwy i naniesieniu naklejki na podłoże.

Przed aplikacją naklejki zaleca się oczyścić podłoże z kurzu, brudu i innych zanieczyszczeń poprzez zmycie powierzchni. W razie potrzeby odtłuścić powierzchnię. Następnie należy naklejkę przyłożyć do podłoża i docisnąć do niego pocierając najlepiej przez szmatkę. Tak zamocowana tablica ADR - Ograniczona ilość materiałów niebezpiecznych (Limited Quantities) na bardzo długo pozostanie na swoim miejscu.

Naklejka dostępna jest w rozmiarach 10x10cm, 25x25cm i 40x40cm

0.90

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


10 x 10 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 0.90 zł
25 x 25 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 5.12 zł
40 x 40 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 10.65 zł

Brak opinii i ocen.