Odbojnica płaska nieświecąca czarno-żółta

Z-AC272 - Odbojnica płaska nieświecąca czarno-żółta


Odbojnica płaska nieświecąca czarno-żółta

Odbojnica płaska nieświecąca jest idealnym zabezpieczeniem stosowanym głównie w garażach mając za zadanie chronić lakier samochodowy przed przypadkowymi otarciami i uderzeniami. Dzięki zastosowaniu rzucających się w oczy kolorów odbojnica płaska stanowi mocny wizualny znak ostrzegający o zagrożeniu będąc jednocześnie dobrym odnośnikiem odległości pojazdu od przeszkody. Zastosowana do produkcji odbojnicy gąbka elastyczna idealnie amortyzuje ewentualne uderzenia i otarcia, dzięki czemu chroni powłokę lakierniczą każdego samochodu. 

Przeznaczenie odbojnic płaskich jest znacznie szersze i nie ogranicza się jedynie do użycia w garażach a ograniczone jest jedynie inwencją twórczą użytkownika. Dzięki posiadanemu w spodniej warstwie wycięciu, odbojnicę możemy umieszczać również na narożnikach słupów, ścian itp.

Odbojnica płaska nieświecąca dostępna jest w rozmiarze 15 x 33cm. Jednak na indywidualne potrzeby możemy wykonać odbojnicę w każdym dogodnym rozmiarze. Aby zamówić odbojnicę w nietypowym rozmiarze zapraszamy do kontaktu z nami.

24.01

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


15 x 33 cm / Tworzywo elastyczne / Nieświecący 24.01 zł

Brak opinii i ocen.