Odbojnica płaska fotoluminescencyjna czarno-żółta

Z-AC273 - Odbojnica płaska fotoluminescencyjna czarno-żółta


Odbojnica płaska fotoluminescencyjna czarno-żółta
Odbojnica płaska fotoluminescencyjna czarno-żółta

Odbojnica płaska fotoluminescencyjna jest idealnym zabezpieczeniem stosowanym głównie w garażach mając za zadanie chronić lakier samochodowy przed przypadkowymi otarciami i uderzeniami. Dzięki zastosowaniu rzucających się w oczy kolorów odbojnica płaska stanowi mocny wizualny znak ostrzegający o zagrożeniu. Zastosowana do produkcji odbojnicy gąbka elastyczna idealnie amortyzuje ewentualne uderzenia i otarcia, dzięki czemu chroni powłokę lakierniczą każdego samochodu. Warstwa fotoluminescencyjna nałożona na odbojnicę płaską czarno-żółtą sprawia że jest ona doskonale widoczna nawet podczas braku oświetlenia.

Przeznaczenie odbojnic płaskich jest znacznie szersze i nie ogranicza się jedynie do użycia w garażach a ograniczone jest jedynie inwencją twórczą użytkownika. Dzięki posiadanemu w spodniej warstwie wycięciu, odbojnicę możemy umieszczać również na narożnikach słupów, ścian itp.

Odbojnica płaska fotoluminescencyjna czarno-żółta dostępna jest w rozmiarze 15 x 33cm. Jednak na indywidualne potrzeby możemy wykonać odbojnicę w każdym dogodnym rozmiarze. Aby zamówić odbojnicę w nietypowym rozmiarze zapraszamy do kontaktu z nami.

34.20

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


15 x 33 cm / Tworzywo elastyczne / Świecący 34.20 zł

Brak opinii i ocen.