Obszar lub zespół obszarów monitorowanych przez detektory dymu

Z-FI124


Obszar lub zespół obszarów monitorowanych przez detektory dymu

Znak "Obszar lub zespół obszarów monitorowanych przez detektory dymu" jest jedną z najważniejszych składowych biernego zabezpieczenia przeciwpożarowego.  Jest podstawą prawidłowego oznakowania drogi ewakuacyjnej.

Oferowany przez nas znak "Obszar lub zespół obszarów monitorowanych przez detektory dymu" został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak "Obszar lub zespół obszarów monitorowanych przez detektory dymu" został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "Obszar lub zespół obszarów monitorowanych przez detektory dymu" został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Obszar lub zespół obszarów monitorowanych przez detektory dymu" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

19.64

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


15 x 15 cm / Płyta TD PCV 1,7 mm / Świecący 19.64 zł

Brak opinii i ocen.