Obróbka cieplna

Obróbka cieplna jest procesem polegającym na odpowiednim nagrzaniu, podgrzaniu i wystudzeniu materiałów, w celu zmiany właściwości danego materiału. Ma ona na celu zmianę właściwości mechanicznych poprzez zmianę struktury danego materiału. Jedną z podstawowych instrukcji jest instrukcja BHP hartowania. 
Dodatkowo, w związku z możliwością zastosowania dodatkowych czynników mechanicznych, czy chemicznych pracownicy wykonujący obróbkę cieplną narażeni są na dodatkowe zagrożenia ze strony pierwiastków chemicznych, czy występowanie różnego rodzaju narzędzi pomocniczych przy obróbce. Dzięki instrukcjom BHP dla obróbki cieplnej, opracowywanym przez najbardziej doświadczonych specjalistów bezpieczeństwa i higieny pracy, każdy pracownik ma pod ręką najistotniejsze informacje potrzebne do bezpiecznej pracy przy obróbce cieplnej.

Instrukcja BHP obróbki cieplnej

Dzięki prostym schematom naszych instrukcji oraz zrozumiałemu dla każdego pracownika jasnemu przekazowi, znacząco podnosimy bezpieczeństwo w pracy. Instrukcje bezpieczeństwa i higieny pracy obok oceny ryzyka zawodowego to jedne z najchętniej kontrolowanych przez inspekcje pracy dokumentacji. Nasze opracowania zyskują wiele pochwał ze strony urzędników kontrolujących, dzięki prostemu i poprawnemu zapisowi opracowywanemu przez specjalistów bezpieczeństwa i higieny pracy. Każda instrukcja BHP dostępna jest w kilku formach i formatach na planszach i płytach PCV. Polecamy również dokumentacje BHP w postaci pliku PDF dostępne natychmiast po ich opłaceniu. 

 

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: NATYCHMIAST

10.99

Dostępność: NATYCHMIAST

10.99

Dostępność: NATYCHMIAST

10.99

Dostępność: NATYCHMIAST

10.99

 

Produkty 1 - 7 z 7