Nalepka na telefon - telefony alarmowe 2

Z-DA005


Nalepka na telefon - telefony alarmowe 2

Nalepka na telefon - telefony alarmowe jest spisem całodobowych telefonów alarmowych używanych do powiadamiania służb ratunkowych na terenie Polski. Skrócone trzycyfrowe numery wybiera się bez żadnych poprzedzających je cyfr a Polskie prawo nie dopuszcza stosowania innych trzycyfrowych numerów specjalnych. Umieszczona w prawidłowy sposób nalepka na telefon znacząco podnosi bezpieczeństwo pracowników budynku jak i również pozostałych jego użytkowników.

Naklejka na telefon to najwyższej jakości produkt posiadający numery trzech głównych służb ratunkowych oraz jednolity ogólnoeuropejski numer alarmowy 112. Nalepkę mocuje się bezpośrednio na telefonie ratunkowym lub w jego pobliżu w taki sposób aby nawet podczas sytuacji podwyższonego stresu użytkownik mógł ją szybko odczytać. 

Produkt dostępny jest w rozmiarze 4,5 x 4,5 cm w postaci nadruku na folii samoprzylepnej. Aby naklejka była widoczna nawet przy słabym oświetleniu albo jego całkowitym braku - proponujemy jej zakup w wersji z nadrukiem fotoluminescencyjnym.

 Użyte do produkcji najwyższej jakości materiały zapewniają  wysoką odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologi nadruku nalepka na telefon - telefony alarmowe zachowa swoje wysokie parametry przez długie lata.

 

1.83

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


4,5 x 4,5 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 1.83 zł
4,5 x 4,5 cm / Folia samoprzylepna / Świecący 4.15 zł

Brak opinii i ocen.