Naklejka zakaz wożenia dziecka w foteliku na przednim siedzeniu. Samochód posiada poduszkę powietrzną

Z-SC001


Naklejka zakaz wożenia dziecka w foteliku na przednim siedzeniu. Samochód posiada poduszkę powietrzną

Znak "Naklejka zakaz wożenia dziecka w foteliku na przednim siedzeniu. Samochód posiada poduszkę powietrzną" został wykonany przez wiodącego na rynku producenta znaków z wysokiej klasy materiałów oraz w najnowocześniejszych technologiach nadruku. 

Produkt "Naklejka zakaz wożenia dziecka w foteliku na przednim siedzeniu. Samochód posiada poduszkę powietrznącharakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Znak "Naklejka zakaz wożenia dziecka w foteliku na przednim siedzeniu. Samochód posiada poduszkę powietrznązostał wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Naklejka zakaz wożenia dziecka w foteliku na przednim siedzeniu. Samochód posiada poduszkę powietrznąmoże zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

1.02

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


5 x 5 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 1.02 zł

Brak opinii i ocen.