Naklejka telefon komórkowy w wagonie nr 1. Mobile phone in carriage no 1

Z-SD017


Naklejka telefon komórkowy w wagonie nr 1. Mobile phone in carriage no 1

Znak "Naklejka telefon komórkowy w wagonie nr 1. Mobile phone in carriage no 1" został wykonany przez wiodącego na rynku producenta znaków z wysokiej klasy materiałów oraz w najnowocześniejszych technologiach nadruku. 

Produkt "Naklejka telefon komórkowy w wagonie nr 1. Mobile phone in carriage no 1charakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

Znak "Naklejka telefon komórkowy w wagonie nr 1. Mobile phone in carriage no 1został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Naklejka telefon komórkowy w wagonie nr 1. Mobile phone in carriage no 1może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

1.54

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


5 x 5 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 1.54 zł

Brak opinii i ocen.