Kotłownia 2

Z-PB073


Kotłownia 2

Znak Kotłownia 2 jest idealnym rozwiązaniem w wszelkiego rodzaju zakładach pracy, instytucjach państwowych, obiektach handlowych jak również placówkach oświatowych. Dzięki umieszczeniu go w widocznym miejscu, na drzwiach stworzyć można bardzo czytelny system informacyjny dzięki któremu osoby postronne łatwo odnajdą drogę do celu. W naszej ofercie występują również inne tabliczki dzięki którym oznakowanie budynku nie będzie stanowiło żadnego problemu, a odnalezienie szukanych pomieszczeń będzie wręcz banalne. 

Zalety tablicy Kotłownia 2:

  • czytelny i trwały nadruk
  • najwyższej jakości materiał użyty do produkcji
  • łatwa w montażu

Idealnie kontrastujące białe litery na niebieskim tle czynią ten znak bardzo dobrze widoczny nawet ze znacznej odległości. A dzięki samoprzylepnym elementom mocującym montaż tablic nie powinien sprawiać nikomu żadnych trudności. Wystarczy odkleić taśmy zabezpieczające i umieścić tablicę na wybranej powierzchni. 

Tablica informacyjna Kotłownia 2 posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a zastosowane do jej produkcji materiały są odporne na wszelkie zabrudzenia oraz szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu pozostaje ona czytelna przez długi okres czasu.

W asortymencie tablic informacyjnych posiadamy wiele wzorów do różnych zastosowań pozwalających oznakować praktycznie wszystkie budynki użyteczności publicznej. W razie braku wymaganej formy, możemy wykonać dowolny znak z dowolnym napisem, w tym celu zachęcamy do kontaktu z nami. 

Produkt występuje w dwóch rozmiarach dostępnych w poniższym zestawieniu. W formacie 20 x 60cm wykonywany jest na sztywnej płycie PCV grubości 1,5mm

12.29

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


20 x 40 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 12.29 zł

Brak opinii i ocen.