Instrukcja utrzymania higieny otoczenia zakładu

I-SANIT-08002 - Instrukcja utrzymania higieny otoczenia zakładu


Instrukcja utrzymania higieny otoczenia zakładu

Instrukcja utrzymania higieny otoczenia zakładu opracowana została przez Specjalistę Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na podstawie właściwych przepisów z zakresu zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) oraz norm HACCP.

Instrukcja utrzymania higieny otoczenia zakładu  jest napisana w sposób zrozumiały dla każdego pracownika, treściwy oraz niebudzący wątpliwości pracownika dotyczących właściwego zachowania w zakresie mycia i dezynfekcji pomieszczeń, dbania o higienę personelu, mającego styczność z żywnością, czy utrzymania stanowiska pracy w czystości i porządku. 

Aby zachować najwyższe standardy instrukcja higieniczno-sanitarna wykorzystywana jest głównie w gastronomii, ale również w handlu i branży spożywczej.

Ze względu na zakres opracowania instrukcja higieniczno-sanitarna (instrukcja BHP) posiada niebieskie obramowanie. 

Instrukcja utrzymania higieny otoczenia zakładu oferowana jest przez nas w kilku wersjach:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA - jest wysyłana na wskazany przez klienta adres e-mail w postaci pliku PDF. Plik ten przygotowany jest do bezpośredniego wydruku. W razie potrzeby plik może być drukowany wielokrotnie.
  • WERSJA PLANSZOWA/LAMINOWANA A4/A3 – wersja ta wysyłana jest na adres wskazany przez klienta w zamówieniu, w ilości zgodnej z zamówieniem. Ta wersja instrukcji to wysokiej jakości wydruk oprawiony w laminowaną planszę o rozmiarze odpowiadającym A4 lub A3. Wszystkie instrukcje planszowe posiadają samoprzylepne mocowania, ułatwiające montaż na niemal każdej powierzchni*. 
  • WERSJA NA PŁYCIE PCV - nieświecąca wersja instrukcji drukowana na płycie PCV o grubości 0,5 mm. Płyta występuje w rozmiarze 24,5 x 35 cm - jest nieco większa od standardowego wymiaru A4. Dostarczana przez kuriera pod wskazany w zamówieniu adres. Dzięki podłożu wykonanemu z płyty ta wersja instrukcji jest odporna na wszelkie zanieczyszczenia, opady atmosferyczne oraz wysokie nasłonecznienie. Polecamy szczególnie do montażu na zewnątrz budynków, w pomieszczeniach, w których występują duże zanieczyszczenia,substancje i środki chemiczne, kontakt z wodą lub zapylenie. Każda instrukcja posiada samoprzylepne mocowania, ułatwiające montaż na każdej powierzchni*.

* Przed naklejeniem instrukcji zaleca się odtłuszczenie powierzchni.

 

10.99

Dostępność: NATYCHMIAST

 


Planszowa, laminat - A4 10.99 zł
Elektroniczna, plik .pdf 15.50 zł
Planszowa, laminat - A3 19.99 zł
24,5 x 35 cm / Płyta PCV 0,5 mm / Nieświecący 21.99 zł

Brak opinii i ocen.