Instrukcja technologiczna wydawania dań, napojów oraz zwrotu naczyń stołowych do zmywalni

I-SANIT-03006 - Instrukcja technologiczna wydawania dań, napojów oraz zwrotu naczyń stołowych do zmywalni


Instrukcja technologiczna wydawania dań, napojów oraz zwrotu naczyń stołowych do zmywalni

Instrukcja technologiczna wydawania dań, napojów oraz zwrotu naczyń stołowych do zmywalni opracowana została przez Specjalistę Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na podstawie właściwych przepisów z zakresu zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP) oraz norm HACCP.

Instrukcja technologiczna wydawania dań, napojów oraz zwrotu naczyń stołowych do zmywalni  jest napisana w sposób zrozumiały dla każdego pracownika, treściwy oraz niebudzący wątpliwości pracownika dotyczących właściwego zachowania w zakresie mycia i dezynfekcji pomieszczeń, dbania o higienę personelu, mającego styczność z żywnością, czy utrzymania stanowiska pracy w czystości i porządku. 

Aby zachować najwyższe standardy instrukcja higieniczno-sanitarna wykorzystywana jest głównie w gastronomii, ale również w handlu i branży spożywczej.

Ze względu na zakres opracowania instrukcja higieniczno-sanitarna posiada niebieskie obramowanie. 

Instrukcja technologiczna wydawania dań, napojów oraz zwrotu naczyń stołowych do zmywalni oferowana jest przez nas w kilku wersjach:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA - jest wysyłana na wskazany przez klienta adres e-mail w postaci pliku PDF. Plik ten przygotowany jest do bezpośredniego wydruku. W razie potrzeby plik może być drukowany wielokrotnie.
  • WERSJA PLANSZOWA/LAMINOWANA A4/A3 – wersja ta wysyłana jest na adres wskazany przez klienta w zamówieniu, w ilości zgodnej z zamówieniem. Ta wersja instrukcji to wysokiej jakości wydruk oprawiony w laminowaną planszę o rozmiarze odpowiadającym A4 lub A3. Wszystkie instrukcje planszowe posiadają samoprzylepne mocowania, ułatwiające montaż na niemal każdej powierzchni*. 
  • WERSJA NA PŁYCIE PCV - nieświecąca wersja instrukcji drukowana na płycie PCV o grubości 0,5 mm. Płyta występuje w rozmiarze 24,5 x 35 cm - jest nieco większa od standardowego wymiaru A4. Dostarczana przez kuriera pod wskazany w zamówieniu adres. Dzięki podłożu wykonanemu z płyty ta wersja instrukcji jest odporna na wszelkie zanieczyszczenia, opady atmosferyczne oraz wysokie nasłonecznienie. Polecamy szczególnie do montażu na zewnątrz budynków, w pomieszczeniach, w których występują duże zanieczyszczenia,substancje i środki chemiczne, kontakt z wodą lub zapylenie. Każda instrukcja posiada samoprzylepne mocowania, ułatwiające montaż na każdej powierzchni*.

* Przed naklejeniem instrukcji zaleca się odtłuszczenie powierzchni.

 

8.99

Dostępność: NATYCHMIAST

 


Planszowa, laminat - A4 8.99 zł
Elektroniczna, plik .pdf 13.50 zł
Planszowa, laminat - A3 17.99 zł
24,5 x 35 cm / Płyta PCV 0,5 mm / Nieświecący 18.99 zł

Brak opinii i ocen.