Instrukcja przeciwpożarowa przy pracach spawalniczych

I-PPOZ-08005 - Instrukcja przeciwpożarowa przy pracach spawalniczych


Instrukcja przeciwpożarowa przy pracach spawalniczych

Instrukcja przeciwpożarowa przy pracach spawalniczych opracowana została przez Specjalistę Ochrony Przeciwpożarowej na podstawie obowiązujących przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Wieloletnia praca oraz doświadczenie osób tworzących instrukcje zapewnia prawidłowość i rzetelność ich wykonania. Dzięki współpracy z inspektorami ochrony przeciwpożarowej, instrukcje posiadają najwyższej jakości, merytoryczną i rzeczową treść, która zapewnia najwyższe bezpieczeństwo przeciwpożarowe we wszystkich obiektach.

Instrukcja przeciwpożarowa przy pracach spawalniczych zawiera podstawowe elementy wynikające z obowiązującego prawa ochrony przeciwpożarowej, jest napisana w sposób zrozumiały dla każdej osoby, przebywającej w obiekcie, którego dotyczy instrukcja przeciwpożarowa.

Instrukcja przeciwpożarowa przy pracach spawalniczych oferowana w naszym sklepie występuje w wielu wersjach:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA - jest to wersja dostępna  natychmiast w formie pliku PDF, który mogą Państwo wielokrotnie drukować, zgodnie ze swoimi potrzebami. Wysyłana jest na wskazany adres e-mail i gotowa bezpośrednio do wydruku w nieograniczonej ilości.
  • WERSJA PLANSZOWA/LAMINOWANA A4/A3 – wysyłana na adres wskazany przez zamawiającego za pomocą kuriera. Wersja laminowana instrukcji jest drukiem najwyższej jakości na papierze o wysokiej gramaturze. Wersja laminowana posiada samoprzylepne elementy mocujące, które ułatwiają montaż na każdego rodzaju powierzchni.
  • WERSJA NA PŁYCIE PCV gr. 0,5mm - jest nieświecącą wersją instrukcji BHP drukowaną na płycie PCV za pomocą wysokiej jakości wydruku cyfrowego. Płyta występuje w rozmiarze 24,5 x 35 cm. Dostarczana jest pod wskazany adres przy pomocą kuriera. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i formie wydruku, płyta jest nad wyraz odporna na negatywne działanie czynników atmosferycznych, zanieczyszczenie różnego rodzaju substancjami czy kontakt z wodą. Każda instrukcja wyposażona jest w elementy samoprzylepne elementy mocujące ułatwiające jej montaż.

 

10.99

Dostępność: NATYCHMIAST

 


Planszowa, laminat - A4 10.99 zł
Elektroniczna, plik .pdf 15.50 zł
Planszowa, laminat - A3 19.99 zł
24,5 x 35 cm / Płyta PCV 0,5 mm / Nieświecący 21.99 zł

Brak opinii i ocen.