Instrukcja postępowania na wypadek pożaru lub innego miejscowego zagrożenia

I-PPOZ-06004 - Instrukcja postępowania na wypadek pożaru lub innego miejscowego zagrożenia


Instrukcja postępowania na wypadek pożaru lub innego miejscowego zagrożenia

Instrukcja postępowania na wypadek pożaru lub innego miejscowego zagrożenia opracowana została przez Specjalistę Ochrony Przeciwpożarowej na podstawie obowiązujących przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Wieloletnia praca oraz doświadczenie osób tworzących instrukcje zapewnia prawidłowość i rzetelność ich wykonania. Dzięki współpracy z inspektorami ochrony przeciwpożarowej, instrukcje posiadają najwyższej jakości, merytoryczną i rzeczową treść, która zapewnia najwyższe bezpieczeństwo przeciwpożarowe we wszystkich obiektach.

Instrukcja postępowania na wypadek pożaru lub innego miejscowego zagrożenia zawiera podstawowe elementy wynikające z obowiązującego prawa ochrony przeciwpożarowej, jest napisana w sposób zrozumiały dla każdej osoby, przebywającej w obiekcie, którego dotyczy instrukcja przeciwpożarowa.

Instrukcja postępowania na wypadek pożaru lub innego miejscowego zagrożenia oferowana w naszym sklepie występuje w wielu wersjach:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA - jest to wersja dostępna  natychmiast w formie pliku PDF, który mogą Państwo wielokrotnie drukować, zgodnie ze swoimi potrzebami. Wysyłana jest na wskazany adres e-mail i gotowa bezpośrednio do wydruku w nieograniczonej ilości.
  • WERSJA PLANSZOWA/LAMINOWANA A4/A3 – wysyłana na adres wskazany przez zamawiającego za pomocą kuriera. Wersja laminowana instrukcji jest drukiem najwyższej jakości na papierze o wysokiej gramaturze. Wersja laminowana posiada samoprzylepne elementy mocujące, które ułatwiają montaż na każdego rodzaju powierzchni.
  • WERSJA NA PŁYCIE PCV gr. 0,5mm - jest nieświecącą wersją instrukcji BHP drukowaną na płycie PCV za pomocą wysokiej jakości wydruku cyfrowego. Płyta występuje w rozmiarze 24,5 x 35 cm. Dostarczana jest pod wskazany adres przy pomocą kuriera. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i formie wydruku, płyta jest nad wyraz odporna na negatywne działanie czynników atmosferycznych, zanieczyszczenie różnego rodzaju substancjami czy kontakt z wodą. Każda instrukcja wyposażona jest w elementy samoprzylepne elementy mocujące ułatwiające jej montaż.

 

10.99

Dostępność: NATYCHMIAST

 


Planszowa, laminat - A4 10.99 zł
Elektroniczna, plik .pdf 15.50 zł
Planszowa, laminat - A3 19.99 zł
24,5 x 35 cm / Płyta PCV 0,5 mm / Nieświecący 21.99 zł

Brak opinii i ocen.