Instrukcja BHP - włączanie się do czynnego gazociągu PE niskiego lub średniego ciśnienia przy zastosowaniu urządzenia do hermetycznego nawiercania

I-BHP-30006 - Instrukcja BHP przy włączaniu się do czynnego gazociągu PE niskiego lub średniego ciśnienia przy zastosowaniu urządzenia do hermetycznego nawiercania


Instrukcja BHP - włączanie się do czynnego gazociągu PE niskiego lub średniego ciśnienia przy zastosowaniu urządzenia do hermetycznego nawiercania

Instrukcja BHP przy włączaniu się do czynnego gazociągu PE niskiego lub średniego ciśnienia przy zastosowaniu urządzenia do hermetycznego nawiercania opracowana została przez Specjalistę Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na podstawie właściwych przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, w oparciu o dokumentację techniczno – ruchową maszyn i urządzeń wykorzystywanych w czasie pracy oraz dokumentację oceny ryzyka zawodowego, z uwzględnieniem statystyki wypadków i zdarzeń wypadkowych na stanowiskach pracy, a także na podstawie obserwacji i konsultacji z pracownikami oraz pracownikami nadzorującymi pracę. Wieloletnia praca oraz doświadczenie osób tworzących instrukcje bhp zapewnia prawidłowość i rzetelność ich wykonania.

Instrukcja BHP przy włączaniu się do czynnego gazociągu PE niskiego lub średniego ciśnienia przy zastosowaniu urządzenia do hermetycznego nawiercania zawiera podstawowe elementy wynikające z prawa pracy, jest napisana w sposób zrozumiały dla każdego pracownika, treściwy oraz niebudzący wątpliwości pracownika, co do kolejność i bezpiecznego wykonywania czynności. 

Instrukcja BHP przy włączaniu się do czynnego gazociągu PE niskiego lub średniego ciśnienia przy zastosowaniu urządzenia do hermetycznego nawiercania oferujemy Państwu w dwóch wersjach:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA - jest to wersja dostępna  natychmiast w formie pliku PDF, który mogą Państwo wielokrotnie drukować, zgodnie ze swoimi potrzebami. Wysyłana jest na wskazany adres e-mail i gotowa bezpośrednio do wydruku w nieograniczonej ilości.
  • WERSJA PLANSZOWA/LAMINOWANA A4/A3 – wysyłana na adres wskazany przez zamawiającego za pomocą kuriera. Wersja laminowana instrukcji jest drukiem najwyższej jakości na papierze o wysokiej gramaturze. Wersja laminowana posiada samoprzylepne elementy mocujące, które ułatwiają montaż na każdego rodzaju powierzchni.
  • WERSJA NA PŁYCIE PCV gr. 0,5mm - jest nieświecącą wersją instrukcji BHP drukowaną na płycie PCV za pomocą wysokiej jakości wydruku cyfrowego. Płyta występuje w rozmiarze 24,5 x 35 cm. Dostarczana jest pod wskazany adres przy pomocą kuriera. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i formie wydruku, płyta jest nad wyraz odporna na negatywne działanie czynników atmosferycznych, zanieczyszczenie różnego rodzaju substancjami czy kontakt z wodą. Każda instrukcja wyposażona jest w elementy samoprzylepne elementy mocujące ułatwiające jej montaż.

 

10.99

Dostępność: NATYCHMIAST

Pobierz podgląd
 
 


Planszowa, laminat - A4 10.99 zł
Elektroniczna, plik .pdf 15.50 zł
Planszowa, laminat - A3 19.99 zł
24,5 x 35 cm / Płyta PCV 0,5 mm / Nieświecący 21.99 zł

Brak opinii i ocen.