Instrukcja BHP - epidemia chorób przenoszonych drogą kropelkową

I-BHP-34062 - Instrukcja BHP przeciwdziałania epidemii chorób przenoszonych drogą kropelkową


Instrukcja BHP - epidemia chorób przenoszonych drogą kropelkową


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz ogromnej ilości zapytań o niniejsze opracowanie, z myślą o bezpieczeństwie naszych pracowników, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, stworzyliśmy instrukcję BHP przeciwdziałania epidemii chorób przenoszonych drogą kropelkową.

 

Instrukcja została stworzona przez Specjalistę Bezpieczeństwa i Higieny Pracy we współpracy Inspektorem Sanitarnym na potrzebę zaistniałej sytuacji. Zapisy niniejszej instrukcji odnoszą się do zasad postępowania na terenie każdego zakładu pracy, z uwzględnieniem zaleceń dla osób zdrowych oraz zainfekowanych lub z podejrzeniem infekcji. Znajdą w niej Państwo również zalecenia techniczno – organizacyjne dla zakładu pracy.

 

Należy pamiętać, że w przypadku epidemii w pierwszej kolejności należy przestrzegać zaleceń właściwych służb organów państwowych. Instrukcja ma charakter pomocniczy i została opracowana na podstawie ogólnych wytycznych postępowania na wypadek wystąpienia epidemii chorób przenoszonych drogą kropelkową.

 

Instrukcję BHP przeciwdziałania epidemii chorób przenoszonych drogą kropelkową oferujemy Państwu w trzech wersjach:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA - jest to wersja dostępna  natychmiast w formie pliku PDF, który mogą Państwo wielokrotnie drukować, zgodnie ze swoimi potrzebami. Wysyłana jest na wskazany adres e-mail i gotowa bezpośrednio do wydruku w nieograniczonej ilości.

  • WERSJA PLANSZOWA/LAMINOWANA A4/A3 – wysyłana na adres wskazany przez zamawiającego za pomocą kuriera. Wersja laminowana instrukcji jest drukiem najwyższej jakości na papierze o wysokiej gramaturze. Wersja laminowana posiada samoprzylepne elementy mocujące, które ułatwiają montaż na każdego rodzaju powierzchni.

  • WERSJA NA PŁYCIE PCV gr. 0,5mm - jest nieświecącą wersją instrukcji BHP drukowaną na płycie PCV za pomocą wysokiej jakości wydruku cyfrowego. Płyta występuje w rozmiarze 24,5 x 35 cm. Dostarczana jest pod wskazany adres przy pomocą kuriera. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i formie wydruku, płyta jest nad wyraz odporna na negatywne działanie czynników atmosferycznych, zanieczyszczenie różnego rodzaju substancjami czy kontakt z wodą. Każda instrukcja wyposażona jest w elementy samoprzylepne elementy mocujące ułatwiające jej montaż.

 

10.99

Dostępność: NATYCHMIAST

Pobierz podgląd
 
 


Planszowa, laminat - A4 10.99 zł
Elektroniczna, plik .pdf 15.50 zł
Planszowa, laminat - A3 19.99 zł
24,5 x 35 cm / Płyta PCV 0,5 mm / Nieświecący 21.99 zł

Brak opinii i ocen.