Główny zawór gazu 1

Z-JD001


Główny zawór gazu 1

Oferowany przez nas znak "Główny zawór gazu 1" został wykonany zgodnie z obowiązującymi normami, a także posiada świadectwo dopuszczenia Państwowego Instytutu Badawczego.

Znak "Główny zawór gazu 1" został wykonany z najwyższej klasy materiałów, które zapewniają wysoką odporność produktu na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nadruku oraz wysokich parametrów fotoluminescencji mają Państwo gwarancję, że produkt zachowa swoją jakość przez lata.

Znak "Główny zawór gazu 1" został wykonany w wielu formatach oraz na różnych podłożach, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Formaty i podłoża dostępne w regularnej sprzedaży znajdą Państwo w poniższym zestawieniu. Zarówno folia samoprzylepna, jak płyty PCV, posiadające samoprzylepne elementy mocujące, ułatwiają montaż na każdej powierzchni.

Znak "Główny zawór gazu 1" może zostać wykonany również w innym rozmiarze lub na innym podłożu, zgodnie z wytycznymi klienta. W celu złożenia zamówienia specjalnego należy się z nami skontaktować!

3.11

Dostępność: do 7 dni roboczych

 


14,8 x 21 cm / Folia samoprzylepna / Nieświecący 3.11 zł
14,8 x 21 cm / Płyta PCV 1 mm / Nieświecący 6.22 zł

Brak opinii i ocen.